Hasicí přístroje do automobilů

Hasicí přístroje do automobilů

Hasicí přístroj by neměl chybět ve výbavě žádného automobilu. Nehoda není náhoda a již mnohokrát se potvrdila důležitost hasicích zařízení v krizových situacích. Jejich výběr je poměrně široký, kromě hasicích přístrojů práškových a halotronových je možné do automobilu zvolit i alternativu v podobě hasicího spreje.

Hasicí přístroje

Práškový hasicí přístroj 2 kg

Práškový hasicí přístroj 2 kg

Nejrozšířenější hasicí přístroj, který má nejvhodnější poměr cena/výkon. Obsah hasiva je k uhašení začínajícího požáru automobilu dostatečný. Součástí hasicího přístroje je i držák. Nejčastěji bývá umístěn pod sedačkou řidiče či spolujezdce. Více informací v sekci práškové hasicí přístroje

Halotronový hasicí přístroj 2 kg

Halotronový hasicí přístroj CA2LE

Přístroj, který je svými vlastnostmi a rozměry přímo určen jako příslušenství do automobilů. Nevelký přístroj je dodáván s držákem umožňujícím připevnit jej pod palubní desku, sedačku, příp. kufru automobilu. Hasivo je elektricky nevodivé, netoxické, ekologické a nezpůsobuje korozi. Po použití se samo odpaří. Více zde

Práškový hasicí přístroj 1 kg

Práškový hasicí přístroj 1 kg

Malý, skladný, univerzální hasicí přístroj umožňující rychlou a efektivní likvidaci případného začínajícího požáru. Do automobilů je velmi vhodný, jen je nutné mít na zřeteli, že oproti výše uvedeným typům je objem hasící směsi poloviční. Součástí hasicího přístroje je i držák. Více informací v sekci práškové hasicí přístroje

Hasicí spreje

Pohotoví a účinní pomocníci pro případ začínajícího požáru. Jejich hlavními přednostmi jsou především snadná manipulace (a z ní plynoucí rychlý zásah), spolehlivost, a výhodná cena. Největší uplatnění naleznou v automobilech, domácnostech, dílnách, kancelářích, při kempinku a grilování. Upozornění: ačkoliv jsou hasicí spreje vybaveny držákem, nejsou tyto homologovány (pro Čr) k použití v kabině vozu.

Hasicí sprej Pyrocom pěnový 400 ml

hasicí sprej Pyrocom 400 ml

Nejmenší z řady hasicích sprejů. Je oblíbený především díky své skladnosti, která je dána malým objemem hasicí náplně. Díky své skladnosti je poměrně oblíbený Hasicí sprej Pyrocom 400 ml je určen k hašení začínajících požárů třídy A, B a C. Sprejem lze hasit i elektrická zařízení pod napětím 230/400 V. Více informací v sekci hasicí spreje

 
COPYRIGHT 2006 - eVisions w3cxhtml 1.0 Access.:508