Hasicí spreje

HASICÍ SPREJE:

Pohotoví a účinní pomocníci pro případ začínajícího požáru. Jejich hlavními přednostmi jsou především snadná manipulace (a z ní plynoucí rychlý zásah), spolehlivost, a výhodná cena. Největší uplatnění naleznou v automobilech, domácnostech, dílnách, kancelářích, při kempinku a grilování.

Hasicí sprej Pyrocom pěnový 400 ml

hasicí sprej Pyrocom 400 ml

Hasicí sprej Pyrocom 400 ml je určen k hašení začínajících požárů třídy A, B a C. Sprejem lze hasit i elektrická zařízení pod napětím 230/400 V.

Hasicí sprej je určen k hašení začínajících požárů třídy A (pevné látky – dřevo, papír, tkaniny apod.), B (kapaliny – benzín, nafta, rozpouštědla, barvy, apod. vyjma olejů) a C (běžná plynová zařízení s provozním tlakem do 0,3 MPa). Konstrukce spreje umožňuje hašení v jakékoli poloze, i dnem vzhůru, což zvláště při stresové situaci zabezpečí funkčnost za všech okolností (na rozdíl od konkurenčních výrobků vybavených stoupací trubičkou, funkčních pouze ve svislé poloze).

Náplň je pod stálým tlakem a sprej proto funguje ihned po prvním stisknutí rozprašovače. Podle potřeby lze hašení libovolně přerušovat. Sprej zůstává funkční i v případě vícenásobného použití (až do vyčerpání hasiva).

Proč si pořídit hasicí sprej?

Sprej je vhodným ochranným prostředkem proti začínajícím požárům. Málokdo z nás má doma či ve svém vozidle klasický hasicí přístroj. Kromě vysokých pořizovacích nákladů a nutnosti nechávat jej pravidelně kontrolovat je hasicí přístroj často zbytečně velký, těžký a složitý na ovládání. Proti tomu sprej umí ovládat každý a díky kompaktním rozměrům a malé hmotnosti poslouží stejně dobře v rukách dítěte, tak i babiček či dědečků. Účinnost spreje je dostatečně vysoká k tomu, aby bylo možno uhasit jakýkoli začínající požár, se kterým se běžný člověk může setkat.

 
COPYRIGHT 2006 - eVisions w3cxhtml 1.0 Access.:508